25 marca 2016

Night of the Jumps - Tauron Kraków Arena

Dawno mnie tu nie było, ale powoli wracam do żywych i może zacznę od publikowania czegoś nowszego...chociaż szuflada pękająca w szwach ujrzy światło dzienne już niedługo!

Night of the Jumps. Zawody FMX w Polsce. Dałam sobie spokój na jakiś czas z tego typu imprezami ze względu na bardzo ograniczone pole kreatywnego działania dla fotosępów.
Nic tak nie cieszy, jak znajome mordki w jednym miejscu. To chyba najbardziej motywująca rzecz, która nakierowała mnie na udział w tej imprezie, więc bez spiny z aparatem pod pachą ruszyłam zdobywać kolejne stopnie na widowni. Nie zrobiłam pełnej relacji, chciałam tylko pobawić się z dala latającymi chłopakami. Jednak wolę tor i luźne jazdki ze znajomymi niż tego typu zawody pod zadaszeniem, ale musiałam sobie o tym przypomnieć po takiej przerwie od fmx'reporterek.
...W poszukiwaniu innych kadrów niż rider wypełniający go w pełni ;)

BTW. Chyba warto włączyć na takich imprezach krokomierz ; )

No to może do rzeczy... Zapraszam do scroll'owania. Życzę Wam, żeby palce Was nie bolały od tego przewijania. No i Wesołych Świąt Wielkanocnych! Spędźcie je najlepiej jak możecie, najpierw trochę z rodziną, a potem na robieniu tego, co kochacie najbardziej!Stały punkt tego typu zawodów...trochę już nuda... Nie mają pomysłów na nic nowego.

No to witamy się z riderami.RuŁki... Dużo ruŁek... Piękny sufit!!!No to siup!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nabazgraj coś...